[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
2D6 • Se emne - Bokmerker
 
Forfatter Melding

<  Generell diskusjon  ~  Bokmerker

InnleggSkrevet: Tir Nov 22, 2011 4:25 pm
ElectromancerInnlegg: 169Bosted: Stavanger, NorgeRegistrert: Tir Feb 10, 2009 12:54 pm
Ryddet litt opp i bokmerkene mine idag, og tenkte at noen kanskje satte pris på at jeg delte dem:

Core Warhammer 40k-related Links

Games Workshop:
Forgeworld:
Black Library:
AB40k Maintainers:
Beasts of War:
Bell of Lost Souls:
Fantasy Flight Games:
Lexicanum:
MiniWarGaming:
Play Unplugged:
RankingsHQ:
Tabletop Fix:
Tabletop Gaming News:
Warhammer 40k Wiki:
The 40k Space Map (file):

40k-Related Forums

40k Online:
Apocalypse40k:
Boot Camp (Imperial Guard)
C'tan Support Group:
DakkaDakke:
Librarium Online:
MIG Productions:
Norsk Warhammerforum:
Relicnews Forums:
Resin Addict:
Siegeworld
The Bolter and Chainsword:
The Fires of Nocturne:
The Lost and The Damned:
Warseer:
Work in Progress

Retailors of Minitures, Models, Terrain, Accessories and Resin Bases

Armorcast:
Back 2 Bas IX:
Blight Wheel
Blood & Skulls Industry:
Brother Vinnis
Champ Industries:
Chapterhouse Studios:
Dark Art Miniatures:
Dark Sword Miniatures:
Dragonforge:
Dream Forge My linhttp://dreamforge-games.blogspot.com/k
Dream Pod 9:
Duck Blind Miniatures:
Effigy Miniatures
Elodia Mae:
Eolithy Miniatures:
Epicast:
Guerrila Studios, LCC:
Hasslefree Miniatures:
Hi Tech Miniatures
Iron Halo:
Kabuki Miniatures
Max Mini:
Mictro Art Studios
Miniatures Hobby:
Missing Lynx:
Neo Model:
Old Crow Models:
Ollies Armies
Perry Miniatures:
Pig Iron Productions:
Puppet's War:
Ratguard Miniature Design Beueau:
Scibor:
Secret Weapon Miniatures:
Titan Forge
Troll Forged Miniatures:
Victoria Lamb Portfolio:
Voidgamer:
Zealot Miniatures:
Zombiesmith

Bits

Battlewagon Bits:
Bit Kingdom:
Bits and Kits:
Blackdagger Games:
Eurobitz:
Hord O Bits: ,
Model Bitz:
Red Dragon Games:
Spikeybitz:
Victory Bitz:

Tabletop Terrain Retailers

Advanced Terrain:
Battleboards:
Battlefield Architech:
Baueda:
Eslo Terrain:
Hotz ArtWorks:
Quantum Gothic:
Tabletop World:
TerranScapes:
Zitardes:

Casting, Mold-making, and Sculpting Resources

Green Stuff Sculpting:
Hirst Arts:
Tomps:

Tools, Magnets, Airbrushes, Spraybooths and Relevant Articles

Atrograph Spreybooths:
Badger Airbrush Co.:
Billakkspesialisten:
Iwata-Madea:
KJ Magnetics:
Micromark:
Paasch Airbrush:
Pace Paint Booths:
Spray Booth Design: [url]http://www.briansmodelcars.com/tutorials/tutorial/23
The Small Shop: [/url]http://thesmallshop.com/

Painting and Finescale Modeling Resources and Inspiration

"Blood n' Gore" Article:
Alexi-Z Live Journal:
Awesome Paintjob:
Blackmoor: (Blackmoor NMM Article: )
Chest of Colors:
Color Theory:
Cool Mini or Not?:
Dawn of Lead:
Full Repent:
Guild of Harmony:
Hot Lead:
MIG Productions:
Miniature Mentor:
Necromundicon:
Paint4models:
Paintrix Miniatures:
Tanks and Trolls:
The Miniatures Page:
The Model Makers Resource:
The Warforge:

Scenery and Sceneic Modeling Resources and Inspiration

Jungle Photoes:
Kamizukuri:
Scenery Express:
Skullcrafts:
Tabletop Terrain:

Commission Artists and Studios

Blue Table Painting:
Dead Fish Painting:
GMM Studios:
Griffin Painting:
Kaple:
Next Level Painting:
Tabletop Terraformers / 3t-Studios:
That Other Guy Commissions:
The Black Dragons:
The Professional Miniature Painters Network (The Jenova Project):

Gaming and Campaign Aids

Armageddon 3 Campaign:
Cartographer's Guild:
Cor-Sec Engineerings:
Designing a Mini Dex:
Gale Force 9:
GameCraft Miniatures:
Greenman Designs Inc.:
Hexographer:
Litko:

Figure Carrying Cases

Battlefoam:
KR Multicase:
Sabol Designs:
Table War Store:

BLOGs of note

42ns Cadian:
Apacolypse 40k:
Bald and Screaming:
Bossman's Bit Box:
Briefspite:
Catachan Jungle Fighters:
Corbania Prime:
Corvus' Miniatures:
Dante's Inferno:
Dark Future Games:
Dave Taylor Miniatures:
Dropship:
Elysian 205th:
First Rank Fire, Second Rank Fire:
Fritz 40k:
From the Warp:
Go To Ground:
Goatboy's 40k Extra Thoughts:
How To Win at Warhammer 40k:
K.M.B!:
Le Blog de Big Daddy:
Le Blog de Kouzes:
Les Figs facon Blacksad:
Malleus Maleficarum:
Massive Voodoo:
Master Splinter Pizza Kits:
Minus 1 Modifier:
Musings of a Metal Mind:
Okidus:
Opposing Forces:
Path of the Outcast:
Pig Iron Blog:
Rules Manufactorum:
Santa Cruz Warhammer:
Slaves to Darkness:
Space Wolves:
Ten Inch Template:
The Astronomican:
The Blood Angels: By Jawaballs:
The Blood of Kittens Network:
The Fly Lords of Terra:
The Painting Corps:
The Tau of War:
The Venus Temple:
The World of Sculptor Jeff Wilhelm:
Ultrawerke:
Yes, The Truth Hurts:

Miscellaneous

Atomic Rockets:
Climate Classification:
Geek Nation Tours:
Vietnam Footage: ,


Sist endret av BlueRonin den Man Nov 28, 2011 7:23 pm, endret 3 ganger.

Avlogget Profil
InnleggSkrevet: Tir Nov 22, 2011 6:39 pm
WarlockInnlegg: 3911Registrert: Søn Aug 31, 2008 11:06 am
You sir! You'r made of Awesomesauce!

I have bookmarked your bookmark page!



_________________
Uansett hvordan man ser det er det bare et spill.

[url=http://www.2d6.no/viewtopic.php?f=14&t=3547]My painting Blog[/url]
Avlogget Profil
InnleggSkrevet: Tir Nov 22, 2011 11:21 pm
Enigma FoundryInnlegg: 450Bosted: Divergence 1%Registrert: Man Aug 31, 2009 9:48 am
Mange, mange takk!

Ikke-Warhammer-relatert: Cartographer's Guild-linken tror jeg blir veldig nyttig for D&D-campaignen jeg planlegger, takk igjen!



_________________
El Psy Congroo
Avlogget Profil
InnleggSkrevet: Ons Nov 23, 2011 2:23 pm
Battle BoarInnlegg: 623Bosted: OsloRegistrert: Søn Aug 08, 2010 1:47 pm
Google+1, "Liker", Exalt +1 osv :)
Takker!



_________________
Infinity: Combined Army
Avlogget Profil
InnleggSkrevet: Tor Nov 24, 2011 1:27 pm
Greylord OutriderInnlegg: 228Registrert: Tor Apr 24, 2008 4:53 pm
Nice.

Burde jo nesten bli en sticky!

Kan t ipse med denne bloggen som er veldig god og informativ for space wolves (og kanskje fiender av space wolves)



Avlogget Profil Nettside
InnleggSkrevet: Tor Nov 24, 2011 1:35 pm
WarlockInnlegg: 3911Registrert: Søn Aug 31, 2008 11:06 am
Stinky skink er mod på forumet så han kan sikkert gjøre denne til en sticky



_________________
Uansett hvordan man ser det er det bare et spill.

[url=http://www.2d6.no/viewtopic.php?f=14&t=3547]My painting Blog[/url]
Avlogget Profil
InnleggSkrevet: Tor Nov 24, 2011 7:43 pm
ThornInnlegg: 947Bosted: OsloRegistrert: Ons Feb 16, 2005 3:18 pm
Gjorde den sticky :)

A.



_________________
Blogging madness -= http://www.briefspite.com/ =-

Democracy is a pathetic belief in the collective wisdom of individual ignorance - HL Mencken
Avlogget Profil Nettside
InnleggSkrevet: Man Des 05, 2011 10:35 pm
Enigma FoundryInnlegg: 435Bosted: OsloRegistrert: Lør Jan 29, 2011 9:12 pm
Kan vel like gjerne bidra med mitt:

Miniature Forums:
Chamber of the Everchosen: http://s4.zetaboards.com
Dakkadakka: http://www.dakkadakka.com/
Frothers Unite: http://www.frothersunite.com/
Heresy Online: http://www.heresy-online.net
Herdstone: http://z2.invisionfree.com
Tau Online: http://forums.tauonline.org/
WarSeer: http://www.warseer.com/forums/

Retailors of Minitures, Models, Terrain, Accessories and Resin Bases
Acheson Creations: http://achesoncreations.com/
Ainsty Castings: http://ainstycastings.co.uk/
Alionas: http://www.alionas.com
Antenocities Workshop: http://www.antenocitisworkshop.com/
Arcane Miniatures: http://www.arcaneminiatures.co.uk/
Architects of War: http://www.architectsofwar.com
Armorum & Aquila Miniatures: http://www.aandaminiatures.co.uk/
Assassin Miniaturen: http://www.assassin.de/inhalt_e.html
Avatars of War: http://www.avatars-of-war.com
Aventine Miniatures: http://www.aventineminiatures.co.uk

Bear's Den Miniatures: http://www.bearsdenminiatures.com
Black Cat Bases: http://blackcatbases.com/
Black Orc Games: http://cart.blackorc.com
Black Tree Design: http://www.blacktreedesign.com

Chaos Mail Order: http://www.chaosmailorder.com
Chaos Orc's Superstore: http://chaosorc.com
Colorado Miniatures: http://www.coloradominiatures.com/searc ... acturer=77
Crocodile Games: https://www.crocodilegames.com
Custom Kingdoms: http://www.customkingdoms.com/

Dark Sphere: http://www.darksphere.co.uk/
Dungeon Castings: http://dungeoncastings.co.uk
Dungeon Stone: http://www.dungeonstone.com
Dwarven Forge: http://www.dwarvenforge.com/

E-Minis: http://www.e-minis.net
Eureka Miniatures: http://eurekamin.com.au/
Exodus Road Hobbies: http://www.exodus-road.com

Fantascene Online: http://www.fantascene.net
Fantization Miniatures: http://www.fantization.com/
Fenryll: http://www.fenryll.com
Firestorm Games: http://www.firestormgames.co.uk
Frank Miniatures: http://www.frank-miniatures.com
FRP Games: http://www.frpgames.com/

GameCraft Miniatures: http://www.gcmshop.com/
Game Master Dice Store: http://www.gmdice.com/
Gaspez Arts: http://www.gaspez-arts.com
Gifts For Geeks: http://giftsforgeeks.org.uk/

Heresy Miniatures: http://www.heresyminiatures.com
Historic Art Miniatures: http://historicartminiatures.com
Hobby Bunker: http://www.hobbybunker.com
Hobby Lobby: http://shop.hobbylobby.com/store/defaul ... entId=6660

Iron Wind Metals: http://ironwindmetals.com

JR Miniatures: http://www.jrminiatures.net
JTT Microscale: http://www.jttmicroscale.com/

Keebler Studios: http://keeblerstudios.com/

Linka World: http://www.linkaworld.com

Miniature Market: http://www.miniaturemarket.com
Miniatures-Giant: http://www.miniature-giant.com
Miniatures Scenery: http://www.miniaturescenery.com
Miniaturicum: http://www.miniaturicum.de/
Model Display Products: http://www.modeldisplayproducts.co.uk/
MSB Toys: http://www.msbtoys.com
Mythic Dragons: http://www.mythicdragons.com/category/7354722

Noble Knight Games: http://www.nobleknight.com/
Northstar Military Figures: http://www.northstarfigures.com/

Paderos: http://www.paderos.com/?___store=englis ... re=default
Paizo: http://paizo.com
Plastruct: http://www.plastruct.com

RAFM: http://www.rafm.com
Reaper Miniatures: http://www.reapermini.com
Red Dragon Terrain: http://www.red-dragon-terrain.com/
Renegade Miniatures: http://www.renegademiniatures.com/

ShadowSea Store: http://www.antimatter-games.com
Showcase Terrain: http://www.showcaseterrain.com
Sierra Toy Soldier: http://www.sierratoysoldier.com/
Spillsjefen: http://www.spillsjefen.no

Tedtoy Miniatures: http://www.tedtoy.com/
The Pewter Dragon: http://thepewterdragon.com
Think War Games: http://www.thinkwargames.com
Thomarillion: http://www.thomarillion.de/index.php?se ... lr74b0u600
Total System Scenic: http://totalsystemscenic.com
Treemendus Models: http://www.treemendusmodels.co.uk
Tritex Games: http://www.tritex-games.co.uk

War Puppy: http://www.warpuppy.com
Wayland Games: http://www.waylandgames.co.uk
Wonderland Models: http://www.wonderlandmodels.com/


Bits
Bitz Barn: http://bitzbarn.com
BitzBox: http://www.bitzbox.co.uk
Privateer Press: http://store.privateerpress.com/
Table-top Art: http://www.tabletop-art.de
The War Store: http://www.thewarstore.com

Casting, Mold-making, and Sculpting Resources
TerraGenesis: http://www.terragenesis.co.uk

Tools, Magnets, Airbrushes, Spraybooths and Relevant Articles

Painting and Finescale Modeling Resources and Inspiration
About (Painting): http://painting.about.com/
How to Paint Miniatures: http://www.how-to-paint-miniatures.com/
Painting Clinic: http://www.paintingclinic.com/index.htm
Paint Range Compatibility Chart: http://www.dakkadakka.com/wiki/en/Paint ... lity_Chart
PlanetFigure: http://www.planetfigure.com/
Vallejo- Citadel paint comparison: http://www.miniaturewargaming.com/index ... son_guide/

Scenery and Sceneic Modeling Resources and Inspiration
Storm the Castle: http://www.stormthecastle.com/
Void Gamers: http://www.voidgamers.com/

Commission Artists and Studios
Painted Fantasy Miniatures: http://www.paintedfantasyminiatures.com
Sivious Play: http://www.sivousplay.com/
The 2 Black Dragons: http://www.the2blackdragons.com

BLOGs of note
5th Dimension: http://5-th-dimension.blogspot.com/
Battle Reporter: http://battlereporter.blogspot.com/
BrushThralls: http://blog.brushthralls.com/
Hand Cannon Online: http://handcannononline.com/
O Scale model: http://oscalemodel.com/
Painting Mum: http://paintingmum.blogspot.com/
The Painted Dragon: http://www.thepainteddragon.co.uk/
The Madhouse Workshop: http://psychosispc-themadhouseworkshop.blogspot.com/
Warhammer Fantasy Miniatures Gallery: http://whfm.blogspot.com/

Encyclopedias and databases:
Collecting Citadel Miniatures: http://www.collecting-citadel-miniatures.com
Lexicanum: http://www.lexicanum.com/
Miniatyrmaling: http://miniaturepainting.wikispot.org
Minipainting: http://www.wamp-forum.com/wiki/index.php/Main_Page
Lost Miniatures Wiki: http://www.miniatures-workshop.com/lostminiswiki



Err.. hadde jeg visst hvor mange linker det ville bli, så hadde jeg ikke giddi:p



_________________
http://cognitivepainting.wordpress.com
Avlogget Profil Nettside
InnleggSkrevet: Søn Jan 08, 2012 9:48 pm
Holy ZealotInnlegg: 33Bosted: TrondheimRegistrert: Søn Jan 08, 2012 9:05 pm
hei. har ikke sett over linkene men tenkte det kansje var en ide og nevne
Imperial Guard Forum
Netbutikk for kyp av transport bager...

MKH Håkon



_________________
"Da Sergeant Major asked me what my job was an' I said it was to, uh, do what I was told. He said I was a Genius and gave me another medal. I Likes da Imperial Guard!"
- Nork Deddog

Imperial guard: 4370 pts ++
Grey Knights: 744 pts
Avlogget Profil

Vis innlegg fra forrige:  Sorter etter:

Tidssone UTC + 1 time
Side 1 av 1
9 innlegg
Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 2 gjester
Søk etter:
Opprett et nytt emne  Svar på emnet
Gå til forum:  
Du kan ikke opprette nye emner i dette forumet
Du kan ikke skrive innlegg i dette forumet
Du kan ikke redigere dine egne innlegg i dette forumet
Du kan ikke slette dine egne innlegg i dette forumet
Du kan ikke laste opp vedlegg til dette forumet