DSK 12 Påmelding (10/16)

9th age-turnering Bergen

Moderators: zuhlmatul, Grayfox

zuhlmatul
Stannis Brocker
Posts: 308
Joined: Sat Dec 29, 2012 5:56 pm

DSK 12 Påmelding (10/16)

Post by zuhlmatul » Fri Nov 03, 2017 2:55 pm

Påmeldte lag til DSK 12: Legg gjerne ved hva dere vurderer å spille.

1: Askøy Strilane: Lars Morten Thu (KoE), Einar Karlsen (HBE), John Christiansen (VC)
2: Furu-klanen: Hermund, Solveig, Andreas
3: Team Arendal: Eirik Tollefsen, Espen Lund(he) og Jarl Tollefsen (se)
4: Team Skausau: Arne S-Thygeson, Mads Lund og Sigbjørn Eriksrud
5: Lotto Jumbo: Ole, Aslak og Kim
6: Jumbo Lotto: Alexander, Mats og Erlend
7: Team under bussen for Hans: Hans, Hallvard, Johs
8: Oljebyen’s Utvalgte: Karl-Erik Hansen (Captain), Runar Hansen (Designated drinker), Christian Naley Hansen (vice captain*)
9: Liggeunder-laget: Kyrre Øvrebø, Aleksander Aanesland Elvemo, Thomas Småge
10: Team Norsehammer: Åge Kristian Henden, Bjørn Erik Henden, Kenneth Trasti-Smedstad
11:
12:
13:
14:
15:
16:



Lagløse merc':

Vestlandsfanden
Ghetorix
Posts: 1971
Joined: Mon Feb 27, 2012 8:13 pm

Post by Vestlandsfanden » Fri Nov 03, 2017 7:42 pm

Klan Furu - preliminært Hermund, Johs, Andreas. Mulig Solveig :)
"You’re only given a little spark of madness. You mustn’t lose it!"
-RW-

Jeg er en sucker for en god come-back story

Wounds heal, chicks dig scars, glory lasts forever!

Harakiri
Electromancer
Posts: 176
Joined: Mon Dec 22, 2008 8:21 pm
Location: Arendal

Post by Harakiri » Sat Nov 04, 2017 6:43 pm

Team Arendal melder seg på! Jørund Haugland(wdg), Espen Lund(he) og Jarl Tollefsen (se)
Tar forbehold om at vi kan bytte raser.

Ugrush
Thorn
Posts: 859
Joined: Fri Sep 12, 2008 12:56 pm

Post by Ugrush » Mon Nov 06, 2017 9:51 am

Team Skausau melder seg på, praise the Skausau!

Arne S-Thygeson, Mads Lund og Sigbjørn Eriksrud
ETC 2016 - T9A Dwarven Holds
ETC 2018 - T9A Infernal Dwarfs - Kaptein
Kongsberg Tablewar

olej89
Holy Zealot
Posts: 38
Joined: Sun Jul 11, 2010 11:28 pm
Location: Os/Bergen og student i n-trøndelag

Post by olej89 » Mon Nov 06, 2017 11:41 am

Sett opp 2 lag fra os , aner ikkje Kem som spiller på hvert lag eller hva folk skal spille :-/ men skal finne ut av det etterhvert .



Foreløpig team navn:

Lotto jumbo (ole, Aslak og kim)
Og
Jumbo Lotto (Alexander, Mats og Erlend)
MVH
Ole Jakob N. Thomassen

Evisor
Stannis Brocker
Posts: 328
Joined: Fri Nov 09, 2007 1:58 am

Post by Evisor » Mon Nov 06, 2017 4:34 pm

Team under bussen for hans! Melder seg herved på. Mannskap kommer.

Kalerith
Juggernaut
Posts: 1412
Joined: Fri Sep 03, 2010 6:17 am
Location: Stavanger/Jørpeland

Post by Kalerith » Mon Nov 06, 2017 9:50 pm

Oljebyen’s Utvalgte melder seg på :)
Karl-Erik Hansen (Captain).
Runar Hansen (Designated drinker)
Christian Naley Hansen (vice captain*)
*(Basicly tar over hvis kapteinen blir overstadig beruset).
Karl-Erik Hansen
Tournament Organizer:

-Drums of War

- Winterfall

ETC- 2016.
Team Norge - Orcs & Goblins
Ny kanal for kamprapporter.
https://www.youtube.com/channel/UCvnfmG6pYRFChFyeuwApAJg

Grayfox
Juggernaut
Posts: 1383
Joined: Tue Feb 15, 2011 4:05 pm

Post by Grayfox » Wed Dec 13, 2017 9:38 am

Melder på Liggeunder-laget

Kyrre Øvrebø
Aleksander Aanesland Elvemo
Thomas Småge

jarl
Gobber
Posts: 12
Joined: Sun Jan 15, 2017 10:40 pm

Post by jarl » Sat Feb 10, 2018 2:29 pm

Kjempebra tiltak for grublende miniatyrstrateger!
I team-Arendal må vi bytte ut Jørund Haugland med Eirik Tollefsen. ETC-nivået er ikke høyt nok for oss.. neida, Jørund kunne ikke dessverre!

Men har vi noen løsning hvis det eventuelt skulle bli noe frafall på et lag, det er jo viktig å ha fulle tropper, og frafall kan skje for folk?

Vennlig hilsen Jarl Tollefsen, team-Arendal

TheOldworlder
Trencher
Posts: 75
Joined: Tue May 18, 2010 6:59 pm

Post by TheOldworlder » Fri Feb 16, 2018 3:08 pm

Geilo stiller følgende mannskap;

Team Norsehammer:
Åge Kristian Henden
Bjørn Erik Henden
Kenneth Trasti-Smedstad
Dwarf Lord of Black Water

Post Reply

Return to “Dark Stormy Knights”