Resultater Challenge 2015

Warmachine and Hordes og Kings of War Turnering, Oslo

Moderators:JackInTheGreen, Asbjørn, Frederique, stigandr, aleksander

Kaptajn Congoboy
Archangel
Posts:2806
Joined:Sun Jan 18, 2009 4:05 pm
Location:Oslo
Resultater Challenge 2015

Post by Kaptajn Congoboy » Sat Nov 14, 2015 7:42 pm

Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
1. Jonas Brand Circle Orboros 4 (11.0)(14)(124)
2. Geir Vedeld Protectorate of Menoth 4 (9.0)(15)(118)
3. Erik Svendsen Protectorate of Menoth 3 (10.0)(2)(57)
4. Øyvind Krusedokken Mercenaries 3 (9.0)(9)(65)
5. Christian B. Vouilloz Protectorate of Menoth 3 (9.0)(6)(79)
6. Morten Egil Gran Cygnar 3 (9.0)(2)(88)
7. Sverre Reikva Cryx 3 (8.0)(14)(123)
8. Terje Boye Khador 3 (8.0)(5)(51)
9.Kasper Sams Protectorate of Menoth 3 (8.0)(0)(87)
10.Gard Andresen Retribution of Scyrah 3 (7.0)(1)(98)
11. Lasse Kalberg Cygnar 2 (12.0)(0)(124)
12. Trond Bergsrud Khador 2 (11.0)(8)(73)
13. Espen Dahl Khador 2 (10.0)(5)(63)
14. Tom Kenneth Solli Legion of Everblight 2 (9.0)(12)(106)
15. Jan Høvik Retribution of Scyrah 2 (9.0)(0)(50)
16. Stian Engebretsen Legion of Everblight 2 (8.0)(6)(94)
17. Nima Yaghmai Retribution of Scyrah 2 (7.0)(5)(93)
18. Mats Aubell Trollbloods 2 (7.0)(3)(64)
19. Øystein Berg Trollbloods 2 (7.0)(1)(62)
20. Asbjørn Willersrud Circle Orboros 2 (7.0)(0)(70)
21. Thomas B Alexandersen Convergence of Cyriss 2 (6.0)(4)(94)
22. Marius Nyhus Larsen Cryx 2 (6.0)(2)(64)
23. Alexander Blomquist Skorne 2 (5.0)(3)(89)
24. Petter Bossum Skorne 1 (10.0)(5)(77)
25. Sigbjørn Eriksrud Legion of Everblight 1 (9.0)(0)(70)
26. Jens Petter Abrahamsen Legion of Everblight 1 (8.0)(10)(62)
27. Martin Andre Røhme Legion of Everblight 1 (8.0)(2)(56)
28. Frans Ullerød Minions 1 (7.0)(7)(76)
29. Leif Henning Bøhli Cryx 1 (7.0)(6)(31)
30. Lars Horntvedt Skorne 1 (7.0)(3)(109)
31. Martin Eide Circle Orboros 1 (6.0)(4)(74)
32. Stian Madshus Cryx 1 (5.0)(9)(64)
33. Stian Christensen Cygnar 1 (5.0)(0)(32)
34. Amund Stokke Mercenaries 0 (9.0)(2)(56)
35. Kenneth Fjelleng Protectorate of Menoth 0 (8.0)(1)(16)


Best malte hær: Frans Ullerød
Best malte figur: Alexander Blomquists Bronzeback Titan
Last edited by Kaptajn Congoboy on Tue Nov 17, 2015 9:51 pm, edited 1 time in total.
-Kaptajnen

Lundberg
Greylord Outrider
Posts:238
Joined:Sat Apr 18, 2015 8:01 pm
Location:Oslo

Post by Lundberg » Sat Nov 14, 2015 7:52 pm

Respektabel 4. plass, Erik :)
Takk for at jeg fikk komme idag, var morsomt å få sett litt nærmere på et annet miniatyrspill enn GW sine :)

Per-Kenneth
"Difficult takes a day, Impossible takes a week"

Per-Kenneth

Ironclad
Wraith Engine
Posts:2224
Joined:Tue Oct 13, 2009 8:01 am
Location:Oslo

Post by Ironclad » Mon Nov 16, 2015 9:03 am

1. Plass
Image

2. Plass
Image

3. Plass
Image

Beste Hær:
Image

Beste Figur:

Image
<--- Leif

Geir V
Juggernaut
Posts:1391
Joined:Tue Aug 07, 2012 11:56 pm

Post by Geir V » Mon Nov 16, 2015 12:10 pm

Med Martin Andre som linselus!

croom the dwarf slayer
Juggernaut
Posts:1032
Joined:Sat May 10, 2008 8:49 am
Location:K-Town
Contact:

Post by croom the dwarf slayer » Mon Nov 16, 2015 7:52 pm

Geir V wrote:Med Martin Andre som linselus!
Jeg så ekstra glad ut når du fikk pallplass :wink:
amund wrote:Flaks > Skills
Olannon wrote:Jeg har stålkontroll.

Tunfisk
Ghetorix
Posts:1852
Joined:Sun Apr 22, 2007 8:29 pm
Location:Oslo

Post by Tunfisk » Mon Nov 16, 2015 10:31 pm

Er det ikke meg du ser på når du smiler sånn lurt MA?
Erik Svendsen

Post Reply

Return to “2d6 Challenge”