Turneringer

Det meste av WmH diskusjon skjer på 2d6 Discord - her er en åpen invitasjon

Moderator:vizier87

Kaptajn Congoboy
Archangel
Posts:2806
Joined:Sun Jan 18, 2009 4:05 pm
Location:Oslo
Turneringer

Post by Kaptajn Congoboy » Wed Apr 21, 2010 1:55 pm

Her kan man få lagt ut annonsering av WARMACHINE/HORDES turneringer. Turneringene annonseres i denne tråden og resultater legges ut når turneringene er ferdige - send meg en PM når turneringen er over slik at jeg kan legge turneringer og resultater i denne tråden.

Turneringer som kommer

HER finner du en link til kommende turneringer og arrangementer

Her er det linker til de forskjellige scenariepakkene:

Steamroller 2013: Privateer Press' scenariepakke.
http://privateerpress.com/files/Steamro ... _Rules.pdf

Iron Gauntlet 2013:
http://privateerpress.com/files/Iron%20 ... 2013_0.pdf

Masters 2013:
http://privateerpress.com/files/Masters ... ules_1.pdf

Danske scenarier, hovedsakelig kontrollscenarier der casterkill ikke er victory condition:
http://battlegroup.dk/forum/viewtopic.php?f=1&t=1858
-Kaptajnen

Kaptajn Congoboy
Archangel
Posts:2806
Joined:Sun Jan 18, 2009 4:05 pm
Location:Oslo

Post by Kaptajn Congoboy » Thu Apr 22, 2010 12:29 pm

Resultater fra tidligere turneringer
  • Invasion 2013: 14-15 September 2013 (50 pts, 2 lister Divide & Conquer, 5 kamper, SR2013)
    # Name Faction Painted Score(CP)(PC Destroyed)
    1 Steve O'Neil Protectorate of Menoth 0 5 (8)(115)
    2 Thomas Kastmann Cygnar 1 4 (12)(200)
    3 Jonas Brand Cryx 0 4 (19)(192)
  • Rookie Mistake VII: The Iron Moot Qualifier 17. August 2013 (50 pts, 2 lister, 4 kamper, SR2013)
    Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1. Jonas Brand Cryx 4 (8.0)(21)(162)
    2. Endre Fodstad Protectorate of Menoth 3 (10.0)(16)(181)
    3. Christian Vestøl Legion of Everblight 3 (8.0)(0)(102)
  • Bloodstorm 15. April 2013 (50 pts, 2 lister, 4 kamper, SR2013)
    Name Faction
    1. Jesper Heyn Minions
    2. Endre Fodstad Protectorate of Menoth
    3. Steven O'Neil Protectorate of Menoth
  • Rookie Mistake VI: Revenge of the Rookies 17. Mars 2013 (35 pts, 2 lister, 4 kamper, SR2013)
    Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1. Gard Andresen Cygnar 4 (8.0)(10)(79)
    2. Jonas Brand Skorne 4 (7.0)(15)(136)
    3. Nima Yaghmai Retribution of Scyrah 3 (12.0)(1)(124)
  • Rookie Mistake V: Attack of the Rookies (50 pts, 2 lister, 4 kamper, SR2012)
    Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1. Morten Legion of Everblight 4 (7.0)(2)(76)
    2. Kuba Grzegorzek Cygnar 3 (9.0)(5)(109)
    3. Gard Andresen Legion of Everblight 3 (8.0)(4)(98)
  • Invasion 2012 September 2012 (50 pts, 2 lister, 5 kamper, SR2012)
    Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1. Thomas Kastmann 5 7 172
    2. Christian Vestøl 4 7 116
    3. Jonas B. Grand 4 7 101
  • Høstraid August 2012 (35 pts, 2 lister, 3 kamper, SR2012)
    Player Name Faction Score TP(CP)(CK)
    1. Stephen 3 (5)(ck)
    2. Jesper Heyn 3 (4)(3)
    3. Thomas 3 (1)(2)
  • Iron Horse 24. Juni 2012 (15pts, 1-2 lister, 4 kamper, SR2012)
    Player Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1.Christian Tellefsen(Cygnar) Score: 4 (10) (1) (43)
    2.Jonas G. Brand (Cryx) Score: 3 (10) (0) (35)
    3.Endre Fodstad (Skorne) Score: 3 (10) (0) (15)
    Vegard Krusedokken (Nybergynner Gull) Circle Orboros 3 (6.0)(2)(47)
    Johnny Sundby (Nybegynner Sølv) Khador 2 (9.0)(2)(35)
    Kyrre Havik Vatne (Nybegynner Bronse) Circle Orboros 2 (8.0)(3)(21)
    Sindre Lindahl (Nybegynner honorable mention) Circle Orboros 1 (6.0)(0)(43)
  • Tornado. 26. mai, Stavanger(35pts, 1-2 lister, SR2012)
    Player Name Faction Score (SoS)
    1. Steven (4,9)
    2. Torjus (3,8)
    3. Thomas (3,7)
  • Rookie Mistake 4 14-15. April 2012 (50pts, 2 lister, 5 kamper, SR2012)
    Player Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1. Christian Vestøl Cryx 4 (14.0)(7)(166)
    2. Gard Andresen Cygnar 4 (13.0)(11)(120)
    3. Damon Andersen Retribution of Scyrah 4 (12.0)(5)(160)
  • Rookie Mistake 3 4-5. Februar 2012 (35pts, 2 lister, 5 kamper, SR2012)
    Player Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1.Kuba Grzegorzek(Mercenaries) Score: 5 (11) (12) (143)
    2.Jonas G. Brand (Cryx) Score: 3 (14) (1) (114)
    3.Terje Boye (Khador) Score: 3 (12) (5) (174)
  • Battle of the Cheese. Januar(35pts, 3 kamper, doubles, spesialscenarie) 2012:
    Player Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1.Eisenhorn (Cryx)/Adept Vauhl (Cygnar)Score: 3 (5) (9) 29)
    2.Flintbb (Mercenaries)/fipplefuppleman (Khador) Score: 2 (4) (6) (69)
    3.Pjolterbeist (Cygnar)/Nima(Retribution)Score: 2 (4) (6) (68)
  • Alea Legio 3. Desember(35pts, 2 lister, 3 kamper, SR2011) 2011:
    Player Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1.Anaxagorax(Cryx) Score: 3 (5) (0) 031)
    2.Rinion (Protectorate) Score: 3 (003) (4) (104)
    3.Nagash (Trollbloods) Score: 2 (5) (5) (16)
  • Return of the Rookies (35pts, 2 lister, 4 kamper, SR2011) 2011:
    Player Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1.Endre Fodstad (Kaptajn Congoboy) Skorne 4 (13)(0)(39)
    2.Kuba Grzegorzek (flintbb) Mercenaries 3 (14)(3)(92)
    3.Jonas Brand (Eisenhorn) Cryx 3 (12)(1)(103)
  • Invasion 2011 (35pts, 2 lister, 5 kamper, SR2011) 2011:
    Player Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1.Jesper Heyn (Anaxagorax) Cryx 5 (13)(0)(129)
    2.Kuba Grzegorzek (Kuba) Mercenaries 4 (12)(7)(125)
    3.John Mullen (oldryasdust) Cryx 3 (15)(4)(84))
  • Between Rookie Mistakes (50pts, 2 lister, 4 kamper, SR2011) 2011:
    Player Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1.Jacob Grzegorzek (4)(9)(5)(143)
    2.Endre Fodstad (3)(11)(2)(120)
    3 Damon Andersen (3)(8)(5)(154)
  • Søndag morra blues (15 pts, 1 liste, 4 kamper, SR2011) Arcon 27, 2011:
    Player Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1.Hans Christian Nenseth Khador 4 (8)(5)(68)
    2.Jonas Brand Cryx 3 (11)(3)(43)
    3.Christian Tellefsen Cygnar 3 (10)(5)(59)
  • Friday Night FIGHT! (35 pts, 4 kamper, SR2011)
    Arcon 27, 2011: Player Name Faction Score (SoS)(CP)(PC Destroyed)
    1.Håvard Kongsrud (havard) Minions 4 (10)(3)(110)
    2.Damon Andersen (seraph) Retribution of Scyrah 3 (10)(7)(115)
    3.Jonas G Brand (Eisenhorn) Cryx 3 (8)(3)(73)
  • Rookie Mistake (35 pts, 4 kamper, SR2011) Mai 2011:
    1) Gard Andresen (Retribution of Scyrah) 2) Leif Henning Bøhli (Cygnar) 3) Eirik Gaarde (Khador)
  • Mossedampen 2011 (35pts, 6 kamper, SR2011, spesialformat) Mars 2011:
    1) Damon Andersen (Retribution of Scyrah) 2) Kuba Grzegorzek (Mercenaries) 3) Eirik Gaarde (Khador)
  • Achievement Unlocked(35pts, SR2011, spesialformat) Februar 2011:
    1) Morten Hultgren (Retribution of Scyrah) 2) Kuba Grzegorzek (Mercenaries) 3) Damon Andersen (Retribution of Scyrah)
  • God Juling(25pts, SR2010) Desember 2010:
    1) Kuba Grzegorzek (Mercenaries) 2) Håvard Kongsrud (Cryx) 3) Damon Andersen (Retribution of Scyrah)
  • Beast - 010(15pts, SR2010) September 2010:
    1) Mikkjel Trønnes (Protectorate of Menoth) 2) Leif Henning Bøhli (Cygnar) 3) Lars Henrik Karlsen (Mercenaries). Malekonkurranse: Lars Henrik Karlsen
  • Mossedampen (35pts, SR2010) Mai 2010:
    1) Eirik Gaarde (Khador) 2) Leif Henning Bøhli (Cygnar) 3) Damon Andersen (Retribution of Scyrah)
  • Nybegynnerturnering (15pts, scenarier fra Battlegroup) i REPLAY Januar 2010:
    1) Eirik Gaarde (Khador) 2) Damon Andersen (Retribution of Scyrah) 3) Anders Gjøls-Andersen (Cygnar)
-Kaptajnen

Post Reply

Return to “Generell diskusjon”