Resultater på årets invasion

Miniatyrspillturnering - Kristiansand

Moderators: Unicorn, lekrist

Unicorn
Wraith Engine
Posts: 2344
Joined: Thu Jul 21, 2005 5:52 pm
Location: Kristiansand
Contact:

Resultater på årets invasion

Post by Unicorn » Tue Sep 17, 2019 8:57 pm

Resultater:
Resultatene for T9A lagturnering:
1) Dronning margretes drenger 152
2) Team Pavesnadder 146
3) Team Skausau 132
4) The vestlandsfandenivolske salmekor 128
5) Silverbacks 124
6) Sørlandlauget for salig sodomi og syndige salmer 117
7) Ændal og Torshovs joint venture 116
8 ) Fifty shades of carnage 114
9) Oslo Giants 87
10) A fistfull of dice 84


40 Championship

1) Rasmus Fredriksen (Drukhari)
2) Tore Grødeland (Custodes)
3) Eirik Kiil (AdMec)
4) Ingvar Buli (Tau)
5) Emil Espegren (Space Marines)
6) Espen Roligheten (Space Marines)
7) Steven O'Neil (Custodes)
8 ) Are Verlo (Astra Militarum)
9) Kjetil Andre Liknes (Drukhari)
10) Sveinung Knutsen Nøding (Nids)
11) Kenneth Lomeland (Space Marines)
12) Patric Woods (CSM)
13) Ståle Kristoffersen (Space Marines)
14) Sigurd Løberg (Space Marines)
15) Amir Hayek (Space Marines)
16) Rune Lerskallen (Drukhari)
17) Inge Markussen (Orks)
18) Adam Keith Solumsmo (Tau)
19) Ben Shannon (Astra Militarum)
20) Kenneth Torbjørnsen (Tau)
21) Emil Sæternes (Custodes)
22) Damon Andersen (Tau)
23) Petter von Nordhus* (Nids)
24) Sondre Skår (Space Marines)
25) Torstein Bjørgo (Eldar)
26) Peder Godal (Grey Knights)
27) Henrik Waage (T.Sons)
28) Stian Brurås Leine (CSM)
29) Robert Hernes (CSM)
30) Nicolai Pedersen (CSM)

* I BCP appen mangler Petter en win, derfor han er litt høyere på denne listen enn i appen

40K Renaissance endelig resultat (Etter maling og fluffpoeng er lagt til)

1 Bright Nesheim (Space Marines)
2 Jon Bjarne Moe-Gumø (Space Marines)
3 Marcus Ødegaard (Space Marines)
4 Emil Benoni Johansen (Astra Militarum)
5 Bjørn-Erik Hütt (Space Wolves)
6 Thomas Gordeladze (Death Guard)
7 Sindre Ribe (Necrons)
8 Leo Lohne (Eldar)
9 M. Aase (Space Marines)
10 Nicolai Jørgensen (Eldar)
11 Torstein Selven (CSM)
12 Alf Olav Kalvik (Orks)
13 Sergei Kylypenko Solvik (Space Marines)
14 Daniel Thon Aasen (Dark Angels)

AOS resultater

1) Eirik Nyhagen (Fyreslayers)
2) Ole Gunnar Vatland (Idoneth Deepkin)
3) Fredric Kerebel (Seraphon)
4) Bjørn Helge Stokkeland (Legion of Grief)
5) Tom Støvern (Beast of Chaos)
6) Jon Martin Abrahamsen (Kharadron Overlords)
7) Andreas Ugland (Stormcast Eternals)
8 ) Kevin Kvåle (Sylvanth)


Best painted results:

40k Army:

Bright Nesheim 29 votes
Ben Shannon 18 votes
Steven o'Neil 8 votes
Kenneth Lomeland 5 votes
Jon B. Gumø 4 votes

AOS:

Ole Gunnar Vatland 29 votes
Kevin Kvåle 22 vots
Bjørn Helge Stokkeland 10 votes

Blood Bowl:

Sindre Lindahl 51 votes
Magnus Bjerkeseth 5 votes
Per Otto Jørgensen 1 Vote

9the Age:

Lasse Blickfelt 33 votes
Jørund Haugland 19 votes
Håkon Rubakk 8 votes
Sigbjørn Eriksrud 4 votes

Best painted Small model

Ben Shannon 26 votes
Sergei Kylypenko 18 votes
Leo Lohne 7 votes
Peder Godal 5 votes
Damon Andersen 5 votes
Ingvar Buli 3 votes

Best painted Medium model:

Sveinung Nøding 23 Votes
Peder Godal 22 Votes
Christopher Jacobsen 7 Votes
Sergei Kylypenko 7 votes
Damon Andersen 5 Votes

Best Painted Large Model:

Peder Godal 32 votes
Steven o'Neil 26 votes
Stian Leine 4 Votes
Daemon Prince (dont know name) 1 vote

Best Painted Unit:

Peder Godal 25 votes
Damon Andersen 15 Votes
Ingvar Buli 15 votes
Christopher Jaocbsen 7 votes
Okidoki, skal ikke legge meg opp i interne ting mellom en engel og en enhjørning, det kan fort bli nasty


Join the Invasion
www.Invasion.no

Return to “Invasion”